2. semifinále 2020: Co vidí covidi? Konráda! A pozor: Budvar i Prazdroj ve finále!
Publikováno v St. 04. listopadu 2020 v rubrice NOVINKY

logo_ppeMysleli jste si že PPE vymřela? Nebojte, milé děti, nevymřela. Sice jednoho člena potkala kovidí negativní zpráva o pozitivitě, ale ten se stihl pozitivně znegativnit, a ač pro jistotu nahrazen náhradníkem, prokázal věrnost naší degustační skupině a přišel alespoň jako zanícený divák. 

Když už jsme u těch náhradníků, byli tentokrát dva, člen korespondent PPE Petr M. a poprvé v historii předseda Sdružení přátel piva Tomáš. Bejček totiž zaskakoval za nalévačku Zuzanu a výsledným časem jí směle konkuroval. Nuž, co kdybychom už přikročili k výsledkům.

Druhé semifinále bylo mnohem vyrovnanější než první, žádný vyslovený propadák se nekonal. Poslední trojice (Bernard, Primátor a Nová Paka) získala shodně po 40 bodech, což není žádná ostuda. Spolu s touto trojicí zůstaly před branami finále jamie lee curtis nude ještě Záviš a Pardál.

Historickou událostí nepochybně je, že do finále postoupily obě ikony českého pivovarnictví: Prazdroj i Budvar. Spolu s nimi se mezi elitou představí Poutník a Zubr. Ale úplně nejlépe ve druhém letošním semifinále dopadl vratislavický Konrad se skvělým ziskem 27 bodů.

Před velkým finále se ale všechny zásluhy mažou, všichni finalisti budou začínat na stejné startovní čáře. A k tomu finále: omlouváme se zasvěcené pivní veřejnosti a hlavně pivovarům – účastníkům finále, ale z pochopitelných důvodů tentokrát poprvé proběhne finále bez účasti veřejnosti. Ale buďte si jisti, že tím nijak nebude dotčena tradiční korektnost degustace. Výsledky oznámíme touto cestou.

Výsledky 2. semifinále 11. ročníku PPE:

1. Konrad 27
2. Zubr 29
3. Poutník 30
4.-5. Budvar 33
5.-4. Prazdroj 33
6. Záviš 38
7. Pardál 39
8.-10. Bernard, Primátor, Nová Paka 40

L. J.

  

Napsat komentář