Milan Kabrna – správa webu a sociálních sítí
Publikováno v Pá. 01. ledna 2010 v rubrice ČLENOVÉ PPE

Ve svém profesním životě vymyslel mnoho reklamních sloganů, avšak stále se najdou takové, které mu vženou do tváře blažený výraz. Například: Slunce ve skle, ALE festival, Štramberské slavnosti piva, Český pivní festival, nebo První Pivní Extraliga!

Své pivní obzory začal objevovat teprve po svém příchodu do Prahy. Ta jej uchvátila nejen svou historickou hodnotou, ale rovněž pivní rozmanitostí a mnoha restauracemi, mající osobitou atmosféru. Primárně se orientuje na malé a střední pivovary, o kterých tvrdí, že právě v nich vzniká nová kulturní hodnota národa českého.

Jako zakládající člen První Pivní Extraligy miluje pivní výzvy a degustační soutěže. Pivo nejen rád pije, ale rovněž za ním jezdí, hovoří a píše o něm, nechajíc jeho chuť podmanit mysl. „Za dvanáct let působnosti v PPE, jsme všichni udělali kus poctivé práce. Mohu-li hovořit za sebe, čím víc pivních druhů člověk zná, tím víc ví, kolik jich má ještě před sebou.“ říká Milan. Jeho pivní zaujetí počíná u solidně koncipovaného ležáku, svrchně kvašených, plných a výrazně hořkých tónů, přes opojnou chuť pšenice, až po libůstky v ejlech s výstřelky do belgických, tedy výrazně ovocných piv!

Napsat komentář