REKLAMA NA TOMTO WEBU
Publikováno v Po. 06. ledna 2014 v rubrice REKLAMA

Ve věci reklamní spolupráce není PPE nikým zastupována. Nespolupracujeme se žádným mediálním subjektem, čímž deklarujeme naši nestrannost. Všechny reklamní pobídky zvažuje občanské sdružení individuálně. Je však možné umístit klientské reklamní bannery na tomto webu.

Proč právě spolupráce s PPE?
PPE je občanské sdružení, které za přísně objektivních podmínek degustuje piva a s výsledky seznamuje veřejnost. Nehrajeme si na soudce nade všemi. Nabízíme výsledky své poctivé práce k debatě, k oživení pivní tématiky a možná i k inspiraci. Své úkoly plníme svědomitě, důsledně a nestranně. Svou činnost jsme zahájili již v roce 2010. Od té doby fungují i naše webové stránky, na kterých publikujeme nejen naše výsledky ale také články s pivní tématikou a diskusi na tato témata. Typickým návštěvníkem našich stránek je tedy především muž, který se aktivně zajímá o pivo, které pravidelně konzumuje. Umístěním Vaší reklamy na naše stránky, tak máte možnost oslovit svého ideálního zákazníka.

Obchodní model
Reklamní banner Square300 je umístěn na webu www.prvnipivniextraliga.cz a je opatřen proklikem na stránky klienta. Uživateli, který na banner klikne, se webové stránky klienta otevřou v novém okně. Reklamní banner může mít podobu obrázku (jpg), nebo může být animovaný ve flashi. Jeho velikost je 300×300 px. Reklamní banner si buď dodá klient vlastní, nebo jeho výrobu realizujeme my. V případě realizované kampaně s délkou nad 3 měsíce, je výroba banneru zdarma! V případě kampaně na 6 a více měsíců dáváme 1 měsíc navíc zdarma!

Cena
Podle google analytics navštíví každý měsíc naše webové stránky v průměru 2000 unikátních uživatelů, kteří zobrazí 6380 webových stránek. To znamená, že každý uživatel vidí reklamní banner téměř 3x za svou návštěvu. Odměna za kampaň je tedy odvozena dle průměrného počtu návštěvníků webu a je stanovena na 1,- za 1 reálného uživatele. Minimální délka kampaně jsou 2 měsíce.

Slevy + výhody
Velmi si vážíme klientů, kteří se k nám vrací, případně udržují dlouhodobou spolupráci. Proto jsme schopni nabídnout výrobu banneru zdarma při kampani na 3 a více měsíců. Další výhoda čeká klienta, který poptává kampaň na 6 a více měsíců. Jednak neplatí výrobu reklamního banneru, a za cenu 6000,- (při kampani na 6 měsíců) dáme 1 měsíc zdarma navíc, takže délka kampaně je pak 7 měsíců. 

Pro více informací pište na: info@prvnipivniextraliga.cz